Ostatné služby
Ružena Širyová
Ostatné osobné služby i. n.
- Obec
- Košarovce
- Od roku
- 2012
- IČO
- 46 650 415
Ružena Širyová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 094 06 Košarovce
- Na trhu od
- 1. mája 2012
- IČO
- 46 650 415
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 96.99)
- Ostatné osobné služby i. n.
Podnikanie v číslach
- 14
- rokov na trhu
- 2012
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ružena Širyová
Ružena Širyová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Košarovce. Podniká od 1. mája 2012.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné osobné služby i. n.“ (96.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ružena Širyová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 650 415
- Dátum vzniku
- 1. mája 2012
- Miesto podnikania
- 094 06 Košarovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 720-18734
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 96.99)
- Ostatné osobné služby i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ružena Širyová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ružena Širyová?
Miesto podnikania je v obci 094 06 Košarovce.
Čím sa Ružena Širyová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné osobné služby i. n.“ (96.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť.
Aké je IČO – Ružena Širyová?
IČO je 46 650 415.
Odkedy podniká Ružena Širyová?
Podnikanie začalo 1. mája 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.